Школи

Літня школа «THE BALTIC COUNTRIES IN EUROPE» в Таллінні (Естонія) – реальна мрія для студентів нашого вишу.

tallin_01Американський актор та громадський діяч, Крістофер Рів писав: «…спочатку мрії здаються нереальними, потім неправдивими, а вже після – стають неминучими…». Студенти-історики – Юля Роткіна та Олександр Марчук переконалися в істинності цих слів на власному досвіді. Протягом року вони відповідно до програми Міжнародного наукового центру досліджень процесів націєтворення та регіоналізації у Європі (керівник канд. істор. наук, доцентАнатолій Заводовський) здійснювали наукові дослідження, результатом яких стали дві наукові роботи, висунуті на здобуття гранду на навчання за кордоном.

Зусилля студентів та їх наукового керівника не були марними. Юлія і Олександр здобули гранти, які покривають всі витрати на навчання в англомовній літній школі «THE BALTIС COUNTRIES IN EUROPE» – проживання, харчування, авіапереліт до столиці Естонії та інші необхідні витрати.

То ж з 12 по 17 липня 2015 року наші студенти разом із двома десятками студентів, магістрантів та аспірантів з Франції, США, Білорусі, Естонії та Румунії мали змогу поспілкуватися з ведучими викладачами – экспертами в галузі міжнародних відносин, високопоставленними представниками дипломатичного корпусу та бізнес-кіл, провідними діячами громадянського суспільства Європейського Співтовариства. Навчання організували французький Міжнародний центр європейської освіти (Centre international de formation européenne, CIFE) та німецький Фонд Конрада Аденауера (Konrad Adenauer Stiftung).

Юлія і Олександр висловлюють щиру подяку своєму науковому керівнику Анатолію Анатолійовичу Заводовському за співпрацю, яка принесла такий бажаний результат.